Leczenie i rozwój osobisty

Psychoterapeuta z troską pomaga narodzić się twojej odnowionej  tożsamości, podobnie jak położna pomaga przyjść na świat dziecku. Jednak twoje zaangażowanie, cierpliwość i przede wszystkim prawdziwa potrzeba zmiany utrwalonych nawyków jest mocą parcia niezbędną do przejścia przez ten proces. Mogę ci naprawdę pomóc, ale ty musisz tego naprawdę chcieć.

  • Wsparcie w radzeniu sobie z cierpieniem

Proponuję terapię, która daje realne wsparcie w radzeniu sobie z cierpieniem.  Depresja, bezsenność, uzależnienia, chroniczne dolegliwości to objawy problemów, które mają głębszą przyczynę w naszych emocjach, a także w nieuświadamianych wyobrażeniach na temat samego siebie i świata. Z tymi problemami można sobie poradzić, tylko trzeba zdecydować się na zmianę, która przynosi ulgę.

  • Pomoc w problemach relacyjnych

Niepowodzenia w relacjach, rozstania czy też trudne związki w których nie chcemy zostać, ale nie potrafimy odejść, stanowią  zewnętrzny wyraz pewnych wewnętrznych przekonań i potrzeb, których odsłonięcie w trakcie procesu terapeutycznego uwalnia nas od cierpień w kontaktach z drugim człowiekiem, i to uwalnia głęboko.

  • Odblokowanie energii życiowej

Efektem przejścia przez psychoterapię jest odblokowanie energii życiowej związanej w negatywnych kompleksach i nawykach. Następstwem tego procesu jest większa efektywność w codziennych sprawach, pogoda ducha, a nawet pogłębiony wgląd w sens własnego istnienia.

  • Przygoda odkrywania własnych potencjałów rozwojowych

Podążanie ścieżką serca i ducha sprawia, że psychoterapia staje się również ekscytującą przygodą odkrywania własnych potencjałów rozwojowych.

W trakcie terapii możesz rozpoznać swoją obecną sytuacje oraz potencjał jakim dysponujesz – twoje talenty i pokłady energii, do których możesz otworzyć sobie szerszy dostęp.

  • Samopoznanie

Uważam, że z leczeniem powinien wiązać się rozwój świadomości i samopoznania. Te dwa równoległe procesy zdrowienia i poznawania siebie wiodą dopiero do przemiany i doświadczenia pełni własnych możliwości.

Podczas pracy  nad sobą, która jest też bardzo inspirującą przygodą odkrywania nieznanych emocji, pragnień, czy umiejętności, uwalniasz blokady natury psychologicznej, uświadamiasz sobie też czego tan na prawdę potrzebujesz i jakie masz możliwości.

Praca z odmiennymi stanami świadomości

Oferuję pomoc w radzeniu sobie ze zrozumieniem oraz integracją doświadczeń paranormalnych, takich jak śmierć kliniczna, odczucie znajdowania się poza ciałem, a także stany z podróży psychodelicznych, bliskie spotkanie trzeciego stopnia, trudne do zrozumienia talenty, czy niezwykłe zdolności.